Jul 04

Uus koduleht?!

Alustame kõigepealt vabandusega nende ees, kes on käinud mu fotogaleriid vaatamas kuid näinud ainult seda taimerit mida ma olen vähemalt kolm korda edasi lükanud. Kõik sai alguse sellest, et internetis PHP standardid muutusid nii palju, et mu vana “kodukootud” leht lakkas  normaalselt toimetamast. Kuna ma pole ammu selle interneti jamaga tegelenud, siis mul puudus ka huvi end uue korraga kurssi viia ning võtsin vastu otsuse kolida ümber WordPressi.

Siin me siis nüüd oleme, pildigalerii ja blogi koos. Kes ei teadnud, siis mul olid nad varem eraldi. Blogi postitusi ma ei hakanud siia uuele lehele kaasa tooma kuna ma polnud sinna ammu midagi asjalikku kirjutanud ja mis me sest vanast asjast ikka meelde tuletame. Mis aga puudutab pilte, siis enamus neist sai uuesti üles riputatud. Mõningad pildid jäid ka välja kuna nad ei kõnetanud mind enam nii nagu varem.

Uuesti piltide läbi vaatamine tõi meelde palju häid mälestusi, ja veel erilisi mälestusi mida loodus on mulle pakkunud. Kummaline mõelda, et kõige erilisem pildistamise aasta minu jaoks oli 2008 ja sellest on möödas juba 7 aastat. Kas tõesti on sellest nii palju möödas? Kuidas ma nii kaua eemal sain olla? See viimane on veel eriti hea küsimus. Sai tegeletud teiste hobidega, tehtud tööd ja valesi otsuseid. Aga tänu neile otsustele olen ma tagasi seal kus pildistamine pooleli jäi. Enam pole mul nii palju vaba aega pildistamiseks nagu toona kuid ma ikka püüan hoida loomade tegevusel silma peal ja mine sa tea, võib olla teen vahelduseks ka mõne maastiku või linnu pildi.